آخرین مقالات
برنامه‌های کاربردی موبایل برای بازیکاریزه کردن برخی کارهای پزشکی

برنامه‌های کاربردی موبایل برای بازیکاریزه کردن برخی کارهای پزشکی

به میز آشپزخانه‌ی خود نمره دهید

چک کردن فهرست اسامی مواد تشکیل دهنده‌ی مواد غذایی، چک کردن مارک‌های مختلف، ادعاهای یک مارک در زمینه‌ی سلامت تغذیه و … وقت زیادی از خانواده برای پیداکردن بهترین مواد غذایی میگیرند. معیارهای زیادی در این زمینه وجود دارند چون، مقدار شکر و قند موجود در ماده‌ی غذایی، مواد افزودنی و نگهدارنده، مواد بحث‌برانگیز مثل مونوسدیم گلوتامات (MSG که مخفف Monosodium Glutamateاست) یا همان رنگ‌های خوراکی، مقدار مجاز برای بدن و … همه و همه کار را برای انتخاب یک ماده‌ی غذایی مفید سخت می‌کنند. زمان برای همه بخصوص برای والدین خیلی ارزشمند است و والدین هر چیزی که به صرف‌جویی در وقت کمک کند یا پیشنهادات خوبی در زمینه‌ی انتخاب بهترین ماده‌ی غذایی به والدین ارائه دهد را، با آغوش باز می‌پذیرند.

a

وارد http://www.fooducate.com/ شوید، وبسایت و برنامه‌ای برای گوشی‌های هوشمند که ادعا دارد می‌تواند مشاور خوبی، برای انتخاب مواد غذایی مناسب، برای شما باشد. با استفاده از دوربین گوشی شما، این برنامه قادر به اسکن بارکد محصولات و نمره‌دهی به آنها بر اساس یک الگوریتم خاص است که حداقل نمره را به مواد فرآوری شده می‌دهد، آنهم بر اساس معیارهایی چون تراکم مواد مغذی مواد غذایی را از مواد فقیر تا مواد غنی و سالم درجه‌بندی می‌کند. گروه Fooducate (این کلمه متشکل از کلمات food و educate می باشد و به برنامه ای اشاره دارد که اطلاعاتی در مورد مواد غذایی مختلف در اختیار کاربر می گذارد)  متشکل از تعدادی از والدین، متخصصین تغذیه و کارشناسان است که ادعا می‌کنند یک پایگاه اطلاعاتی شامل اطلاعات ۲۰۰۰۰۰ تا از مواد غذایی را دارند که شامل اطلاعاتی ساده و یک درجه‌بندی برای مواد غذایی است، که قدرت تصمیم‌گیری خانواده را برای انتخاب ماده‌ی غذایی مناسب بالا می‌برد.

Fooducate از هیچکدام از شرکت‌های تولیدکننده‌ی غذا یا تولیدکننده‌های مکمل‌های غذایی بودجه نمی‌گیرد. این نرم افزار به صورت رایگان برای اندروید و IOS طراحی شده، و فقط از تبلیغاتی که در این نرم‌افزارها برای تبلیغ فروش چیزهایی مثل گلوتن و ضدآلرژی و … در نظر گرفته شده، سود می‌برد.

منبع:

http://smithandjones.com/journals/healthcare-marketing-blog/mobile-medical-applications-5-fooducate/#.UfeLno3Lq5E

جوابی بنویسید