آخرین مقالات
معرفی اپلیکیشن‌های بازی‌کاری

معرفی اپلیکیشن‌های بازی‌کاری

در حوزه توسعه برنامه های کاربردی (applications) مقوله بازی کاری نقش پررنگ و تاثیرگذاری را ایفا کرده است . تعداد بسیار زیادی اپلیکیشن وجود دارد که بازی‌کاری را به خریدهای اینترنتی شما می‌افزاید.در اینجا می‌توانید چند مورد از آنها را انتخاب کنید:

ReferralCandy_App_Icon

ReferralCandy

یک برنامه آسان ارجاع مشتری است که به مشتریان شما این اجازه را می‌دهد که محصولات را برای بدست آوردن پاداش مانند کوپن، پول نقد و یا کمک به موسسه خیریه به اشتراک بگذارند.

Justuno_App_Icon

Justuno Social Bribery

      برنامه‌ای است که در آن اگر مشتری محصول را از طریق Facebook ،Twitter و یا Google+ به اشتراک بگذارد،‌ پنجره فروش یک تخفیف a% به خریدار می‌دهد.

Fanplayr_App_Icon

Fanplayer Coupon Game Marketing

     این برنامه مکانیسم‌های بازی و اجتماعی را به تبلیغات و بازاریابی شرکت شما اضافه می‌کند. بازی شامل یک ماشین است که با انداختن پول در آن و خرید محصول از طریق آن یک تخفیف ویژه به مشتری می‌دهد.

Inbcentivibe_App_Icon

Incentivibe

     با همکاری سایر کسب و کارها، حراج‌ها و رقابت‌هایی به وجود می‌آورد و ارقام وسوسه‌کننده‌ای را در حراج‌ها پیشنهاد می‌کند، مثلا برای یک کالا که ۲۴٫۹۹ دلار است می‌توانید در حراج محصولاتتان ۵۰۰ دلار به مشتریان پیشنهاد کنید.

Incentify_App_Icon

Incentify

    این برنامه به شما این امکان را می‌دهد که به مشتریان خود امتیازاتی به عنوان جایزه بدهید که این امتیازات در بعضی سایت‌های معتبر ارزش داشته و مانند پول می‌توان از آن استفاده کرد.

Yotpo_app_Icon

Yotpo Social Reviews

به طور خودکار به مشتریان یک ایمیل می‌فرستد و در آن توضیحات مختصری از محصول را می‌خواهد. در واقع با اینکار باعث می‌شود که اعتماد مشتری به شما بیشتر شود، چون شما این امکان را به او می‌دهید که از دیدگاه سایر مشتریان نسبت به محصول مطلع شود.

 

 

Social_Rebate_App_Icon

Social Rebate

زمانی‌که یک خرید به اتمام رسید به خریدار پیشنهاد می‌کند که در ازای به اشتراک گذاشتن محصول خریداری شده در Facebook  مقداری از مبلغ خرید را به خریدار بازگرداند.

در حوزه توسعه برنامه های کاربردی (applications) مقوله بازی کاری نقش پررنگ و تاثیرگذاری را ایفا کرده است . تعداد بسیار زیادی اپلیکیشن وجود دارد که بازی‌کاری را به خریدهای اینترنتی شما می‌افزاید

مرور بررسی

امتیاز کاربر: 3.74 ( 6 آرا)
0

جوابی بنویسید